If you're expecting a brick wall in front of goal, or want a banker on the over, then this is the coupon for you.

CHOOSE AN OPTION BELOW AND GET AT LEAST THE HIGHLIGHTED ODDS

4 Over
Lucky Dip
8 Under
Lucky Dip
Wednesday 28 June
Over
Under
14:00
Mashuk KMV 
v
 Olimpiya Volgograd
2/9 11/4
14:00
Sukhothai FC 
v
 Sisaket
1/7 4/1
14:00
Suphan Buri FC 
v
 Chiangrai United
1/6 7/2
15:00
Fastav Zlin 
v
 FC Vion Zlate Moravce
1/8 9/2
15:00
 
v
 
3/10 11/5
15:00
FK Aktobe 
v
 Shakhtyor Karagandy
4/11 15/8
16:00
Cracovia Krakow 
v
 Karvina
1/5 3/1
16:00
Dynamo Ceske Budejovi... 
v
 Slavia Prague
1/16 13/2
16:00
FC Mas Taborsko 
v
 FK Teplice
1/8 9/2
16:00
FC Viktoria Plzen 
v
 Usti Nad Labem
1/33 19/2
16:00
FK Macva 
v
 FK Krupa
1/6 7/2
16:00
Red Bull Salzburg Jun... 
v
 1860 Munchen
1/9 5/1
16:00
SK Sigma Olomouc 
v
 Spartak Trnava
1/5 3/1
16:00
Sc Znojmo 
v
 Slovacko
1/7 4/1
16:00
Wisla Krakow 
v
 Rakow Czestochowa
1/6 7/2
16:00
MKS Pogon Szczecin U1... 
v
 KP Legia Warszawa U19
1/6 7/2
16:00
 
v
 
1/6 7/2
16:30
Naestved 
v
 Brondby
1/12 6/1
16:30
Jarvenpaan Palloseura 
v
 Klubi 04
1/6 7/2
17:00
Admira Modling 
v
 Gyirmot SE
1/6 7/2
17:00
Austria Vienna 
v
 Rubin Kazan
1/4 5/2
17:00
Balmazujvarosi FC 
v
 Bekescsaba Elore
1/4 5/2
17:00
Dinamo Moscow 
v
 FK Karabakh
1/4 5/2
17:00
Dynamo Dresden 
v
 Viktoria Berlin
1/10 5/1
17:00
FK Cukaricki Stankom 
v
 Kryliya Sovetov
1/4 5/2
17:00
Gornik Zabrze 
v
 Fotbal Trinec
1/7 4/1
17:00
Ludogorets Razgrad 
v
 Universitatea Craiova
1/6 7/2
17:00
Maribor 
v
 Dinamo Bucharest
1/4 5/2
17:00
NK Istra 
v
 Anzhi Makhachkala
2/9 11/4
17:00
SV Mattersburg 
v
 Vardar Skopje
2/9 11/4
17:00
Tampereen Ilves 2 
v
 HJS Akatemia
1/12 11/2
17:00
 
v
 
2/7 9/4
17:00
 
v
 
1/5 3/1
17:00
 
v
 
1/8 9/2
17:00
 
v
 
1/9 5/1
17:30
FC Astoria Walldorf 
v
 SV Wehen Wiesbaden
1/6 7/2
17:30
FC Schweinfurt 
v
 FC Nurnberg II
1/10 5/1
17:30
Karlsruher 
v
 FK Pirmasens
1/25 17/2
17:30
Red Bull Salzburg 
v
 Terek Grozny
1/6 7/2
17:30
 
v
 
1/7 4/1
17:30
TSV Steinbach 
v
 Sportfreunde Siegen
1/25 17/2
17:30
Traiskirchen 
v
 Floridsdorfer AC
1/8 9/2
17:30
||Blau Weiss Linz|| 
v
 Celtic
1/7 4/1
18:00
FC Luzern 
v
 SC Kriens
1/6 7/2
18:00
FC Wurzburger Kickers 
v
 SV Seligenporten
1/25 17/2
18:00
Oudenaarde 
v
 Club Brugge
1/50 10/1
18:00
SV Gonsenheim 
v
 FSV Mainz 05 II
1/10 5/1
18:00
Wisla Plock 
v
 Gornik Leczna
1/6 7/2
18:00
 
v
 
1/12 11/2
18:00
 
v
 
2/7 9/4
18:30
FC Schaffhausen 
v
 SC YF Juventus
1/8 9/2
18:30
KSV Bornem 
v
 RS Waasland Beveren
1/66 11/1
19:00
Barra Da Tijuca RJ 
v
 Duque de Caxias
4/11 15/8
19:00
Barcelona RJ 
v
 Barra Mansa
4/11 15/8
19:00
Fluminense U20 
v
 Ponte Preta U20
1/6 7/2
19:00
Gremio U20 
v
 Corinthians U20
1/5 3/1
19:00
 
v
 
1/4 5/2
19:00
 
v
 
2/7 9/4
19:00
 
v
 
1/5 3/1
19:00
 
v
 
1/5 3/1
19:45
 
v
 
1/16 13/2
20:00
Guabira Montero 
v
 Real Potosi
1/7 4/1
20:00
 
v
 
1/5 3/1
20:15
 
v
 
1/6 7/2
21:30
Uni San Martin 
v
 Sport Rosario
3/10 11/5
23:00
Cruzeiro MG U20 
v
 Palmeiras U20
1/5 3/1
23:15
Defensa y Justicia 
v
 Chapecoense
2/5 7/4
23:30
Gremio 
v
 Atletico Paranaense
1/3 2/1
23:30
Houston Dynamo 
v
 Sporting Kansas
2/7 9/4
Thursday 29 June
Over
Under
00:30
FC Cincinnati 
v
 Chicago Fire
2/9 11/4
00:30
Miami FC 
v
 Atlanta Utd FC
1/6 7/2
00:30
New England Rev 
v
 DC United
2/9 11/4
01:00
New York Red Bulls 
v
 Philadelphia Union
1/5 3/1
01:30
Blooming Santa Cruz 
v
 The Strongest
1/6 7/2
01:30
Bolivar 
v
 Oriente Petrolero
1/9 5/1
01:45
Salgueiro PE 
v
 Sport Recife
4/11 15/8
01:45
Flamengo BA 
v
 Santos
4/11 2/1
01:45
Palmeiras 
v
 Cruzeiro MG
3/10 11/5
01:45
Boyaca Patriotas 
v
 Corinthians
1/2 6/4
01:45
 
v
 
2/7 9/4
03:30
LA Galaxy 
v
 Sacramento Republic F...
1/7 4/1
03:30
San Jose Earthquakes 
v
 Seattle Sounders
3/10 11/5
12:30
Tampines Rovers 
v
 Geylang United
1/7 4/1
13:00
Shirak Gyumri 
v
 ND Gorica
2/5 7/4
15:00
Irtysh Pavlodar 
v
 Dunav Ruse
2/7 9/4
15:30
 
v
 
1/2 6/4
15:30
 
v
 
2/9 11/4
15:30
 
v
 
4/9 13/8
15:30
Wadi Degla 
v
 El Daklyeh
4/9 13/8
15:45
Kairat Almaty 
v
 Atlantas Klaipeda
1/8 9/2
16:00
FC Pyunik Yerevan 
v
 Slovan Bratislava
2/5 7/4
16:00
FK Ventspils 
v
 Valur
1/3 2/1
16:00
Partizani Tirana 
v
 Botev Plovdiv
2/5 7/4
16:20
AS Trencin 
v
 Torpedo Kutaisi
2/7 9/4
16:30
Dinamo Minsk 
v
 NSI Runavik
1/12 11/2
16:30
Levadia Tallinn 
v
 Cork City
1/3 2/1
16:30
Tampere United 
v
 FC Jazz
1/12 11/2
16:30
PS Kemi 
v
 Rovaniemi
1/3 2/1
17:00
Chikhura Sachkhere 
v
 SCR Altach
2/5 7/4
17:00
Dinamo Batumi 
v
 Jagiellonia Bialystok
3/10 11/5
17:00
Shakhter Soligorsk 
v
 Suduva Marijampole
2/9 11/4
17:00
Skendija Tetovo 
v
 Dacia Chisinau
1/3 2/1
17:00
Vaasa PS 
v
 NK Olimpija Ljubljana
3/10 11/5
17:00
FK Napredak Krusevac 
v
 Gaz Metan Medias
2/7 9/4
17:00
FC Maardu 
v
 Tallinna Kalev
1/14 6/1
17:30
Lyngby 
v
 Bangor City
1/14 6/1
17:30
Nomme Kalju 
v
 B36 Torshavn
1/6 7/2
17:45
Beitar Jerusalem 
v
 Vasas SC
3/10 11/5
17:45
Ferencvarosi 
v
 FK Jelgava
1/6 7/2
18:00
 
v
 
1/12 11/2
18:00
Haugesund 
v
 Coleraine
1/9 5/1
18:00
Levski Sofia 
v
 Fk Sutjeska Niksic
3/10 11/5
18:00
Odd BK 
v
 Ballymena
1/16 13/2
18:00
Olimpia Balti 
v
 FK Sarajevo
2/5 7/4
18:00
UE Santa Coloma 
v
 Osijek
1/12 11/2
18:00
Zira 
v
 FC Differdange 03
3/10 11/5
18:00
 
v
 
1/5 3/1
18:00
Pitea Ladies 
v
 Rosengard Ladies
1/8 9/2
18:00
 
v
 
2/7 9/4
18:00
 
v
 
1/8 9/2
18:30
 
v
 
1/3 2/1
19:00
Bala Town 
v
 FC Vaduz
1/7 4/1
19:00
Gap Connahs Quay  
v
 Helsinki
1/5 3/1
19:00
Kl Klaksvik 
v
 AIK Stockholm
1/12 11/2
19:00
Maccabi Tel Aviv 
v
 KF Tirana
1/8 9/2
19:00
Midtjylland 
v
 Derry City
1/8 9/2
19:00
Norrkoping 
v
 Prishtina
1/20 15/2
19:00
Skenderbeu Korce 
v
 Sant Julia
1/18 7/1
19:00
Vojvodina Novi Sad 
v
 MFK Ruzomberok
3/10 11/5
19:30
Crvena Zvezda 
v
 Floriana FC
1/12 11/2
19:30
FK Mladost Lucani 
v
 Inter Baku
4/11 15/8
19:30
FK Mladost Podgorica 
v
 Gandzasar Kapan
1/3 2/1
19:30
NK Domzale 
v
 Flora Tallinn
4/11 15/8
19:30
SP Tre Penne 
v
 FK Rabotnicki
1/10 5/1
19:30
Siroki Brijeg 
v
 Ordabasy
4/11 15/8
19:45
Crusaders 
v
 Liepajas Metalurgs
1/4 5/2
19:45
Fk Zeljeznicar 
v
 Fk Zeta Golubovci
3/10 11/5
19:45
Lech Poznan 
v
 Pelister Bitola
1/7 4/1
19:45
 
v
 
1/25 17/2
19:45
St Johnstone 
v
 Trakai FK
1/5 3/1
19:45
 
v
 
1/6 7/2
19:45
 
v
 
1/5 3/1
19:45
Videoton 
v
 Balzan
1/9 5/1
20:00
Sport Boys Warnes 
v
 Universitario de Sucr...
1/5 3/1
20:15
KR Reykjavik 
v
 Seinajoen
4/11 15/8
20:15
Stjarnan 
v
 Shamrock Rovers
2/7 9/4
20:15
Grotta 
v
 Keflavik
1/6 7/2
20:15
IR Reykjavik 
v
 Leiknir Reykjavik
2/9 11/4
20:15
Huginn 
v
 Fjardabyggd
1/18 7/1
20:15
UMFN Njarđvík 
v
 Vidir Gardur
1/7 4/1
20:15
Fylkir Reykjavik 
v
 Hafnarfjordur
1/6 7/2
22:00
Union Santa Fe 
v
 Nueva Chicago
4/11 15/8
23:15
Ponte Preta 
v
 Sol de America
4/11 15/8
23:30
Atletico MG 
v
 Botafogo
1/4 5/2
Friday 30 June
Over
Under
00:00
Nacional Potosi 
v
 San Jose Oruro
1/5 3/1
00:30
New York City FC 
v
 Minnesota Utd
1/8 5/1
01:00
Jorge Wilstermann 
v
 Petrolero de Yacuiba
2/9 11/4
01:45
Fluminense 
v
 Universidad Catolica
1/7 4/1
01:45
Racing Club 
v
 Ind Medellin
3/10 11/5
11:15
Bentleigh Greens 
v
 Kingston City
1/6 7/2
11:15
Pascoe Vale 
v
 Bulleen Lions
1/5 3/1
11:30
Melbourne Knights 
v
 Avondale Heights
2/9 11/4
11:30
Oakleigh Cannons 
v
 St Albans Saints
1/7 4/1
12:30
 
v
 
1/8 9/2
12:35
Shanghai Shenhua 
v
 Liaoning Whowin
1/6 7/2
16:30
FF Jaro 
v
 EIF
1/6 7/2
17:00
ENPPI Club 
v
 El Entag El Harby
2/5 7/4
17:00
 
v
 
1/7 4/1
17:15
Turku PS 
v
 KPV Kokkola
2/9 11/4
19:30
Ismaily SC 
v
 Petrojet
4/9 13/8
19:45
Bray Wanderers 
v
 Dundalk
1/6 7/2
19:45
Drogheda United 
v
 Limerick
1/5 3/1
19:45
St Patrick's Athletic 
v
 Galway United
1/4 5/2
19:45
Shelbourne 
v
 Waterford FC
3/10 11/5
19:45
 
v
 
2/7 9/4
20:00
Wexford FC 
v
 UCD
1/4 5/2
22:00
CA Temperley 
v
 Sportivo AC Las Parej...
4/9 13/8
23:15
Paysandu 
v
 Luverdense
2/5 7/4
Saturday 1 July
Over
Under
00:30
Vila Nova 
v
 Criciuma
1/3 2/1
01:30
Nautico PE 
v
 CRB
3/10 11/5
02:30
Real Salt Lake 
v
 Orlando City
2/9 3/1
06:00
North Geelong Warrior... 
v
 Heidelberg United
1/7 4/1
06:00
Consadole Sapporo 
v
 Shimizu S Pulse
3/10 11/5
06:30
Adelaide City 
v
 Metrostars
1/10 5/1
06:30
Adelaide Comets 
v
 Croydon Kings
1/7 4/1
06:30
Campbelltown City 
v
 Adelaide Blue Eagles
1/8 9/2
08:00
Armadale 
v
 Stirling Lions
1/8 9/2
08:00
Balcatta 
v
 Floreat Athena
1/8 9/2
08:00
Bayswater City 
v
 Joondalup Utd
1/9 5/1
08:00
Inglewood United 
v
 Perth SC
1/9 5/1
08:00
Sorrento 
v
 Perth Glory Youth
1/8 9/2
08:00
Subiaco AFC 
v
 Ecu Joondalup
1/10 5/1
08:30
Changchun Yatai 
v
 Beijing Guoan
1/3 2/1
09:00
Brisbane Strikers 
v
 Palm Beach
1/9 5/1
10:00
North Queensland Fury 
v
 Redlands United
1/18 7/1
10:00
Hume City 
v
 Port Melbourne Sharks
1/5 3/1
10:00
Avispa Fukuoka 
v
 FC Gifu
1/4 5/2
10:00
Jef United Chiba 
v
 Oita Trinita
3/10 11/5
10:00
Kyoto Sanga 
v
 Thespakusatsu Gunma
2/7 9/4
10:00
Montedio Yamagata 
v
 Machida Zelvia
4/11 15/8
10:00
Yamaguchi Renofa FC 
v
 Matsumoto Yamaga Fc
1/3 2/1
10:30
Moreton Bay United 
v
 Far North Queensland
1/9 5/1
10:30
 
v
 
1/7 4/1
11:00
Kawasaki Frontale 
v
 Vissel Kobe
2/9 11/4
11:00
Niigata 
v
 Jubilo Iwata
3/10 11/5
11:00
Omiya Ardija 
v
 Yokohama F Marinos
4/11 15/8
11:00
Urawa Red Diamonds 
v
 Sanfrecce Hiroshima
1/7 4/1
11:00
Vegalta Sendai 
v
 Gamba Osaka
2/7 9/4
11:00
Fagiano Okayama 
v
 Mito Hollyhock
2/5 7/4
11:00
 
v
 
4/11 15/8
11:00
Roasso Kumamoto 
v
 Tokyo Verdy
1/3 2/1
11:00
Shonan Bellmare 
v
 Nagoya Grampus
2/7 9/4
11:00
Tokushima Vortis 
v
 Ehime FC
4/11 15/8
11:00
Zweigen Kanazawa 
v
 Yokohama FC
4/11 15/8
12:00
Cockburn City 
v
 Mandurah City
1/8 9/2
12:35
 
v
 
1/5 3/1
12:35
Hebei CFFC 
v
 Shandong Luneng
2/7 9/4
12:35
Henan Jianye 
v
 Tianjin Teda
4/11 15/8
12:35
Jiangsu Suning 
v
 Shanghai SIPG
1/5 3/1
15:00
Ilves 
v
 Kuopio PS
4/11 15/8
15:00
JJK Jyvaskyla 
v
 FC Lahti
1/3 2/1
15:00
FC Haka 
v
 AC Oulu
1/4 5/2
15:00
Gif Sundsvall 
v
 IK Sirius FK
2/7 9/4
15:00
Malmo 
v
 AFC Eskilstuna
1/9 5/1
16:00
OPS 
v
 Grankulla Ifk
1/6 7/2
17:00
Lillestrom 
v
 Stromsgodset
2/9 11/4
17:00
Halmstads 
v
 Elfsborg
2/9 11/4
19:00
Juventud De Las Piedr... 
v
 CA Cerro
2/9 11/4
19:00
Racing Club Montevide... 
v
 Montevideo Wanderers
1/4 5/2
19:00
 
v
 
3/10 11/5
19:15
Cobh Ramblers 
v
 Athlone Town
2/9 11/4
19:15
Sogndal 
v
 Aalesunds
2/9 11/4
19:30
Longford Town 
v
 Cabinteely FC
2/7 9/4
20:00
Palmeiras 
v
 Gremio
1/3 2/1
20:30
Internacional 
v
 Boa EC MG
2/7 9/4
20:30
Oeste 
v
 Santa Cruz
2/5 7/4
20:30
Parana Clube 
v
 Ceara
4/11 15/8
22:00
Sud America 
v
 Club Nacional De Foot...
1/6 7/2
23:00
Atletico Go 
v
 Santos
1/3 2/1
23:00
ABC RN 
v
 Guarani
4/11 15/8
23:00
America MG 
v
 Brasil de Pelotas
2/5 7/4
Sunday 2 July
Over
Under
00:00
Chicago Fire 
v
 Vancouver Whitecaps
2/9 3/1
00:00
FC Dallas 
v
 Toronto FC
3/10 12/5
00:00
Montreal Impact 
v
 DC United
1/5 7/2
00:00
Sporting Kansas City 
v
 Portland Timbers
1/4 11/4
00:30
Columbus Crew 
v
 Atlanta Utd FC
1/6 4/1
02:00
Colorado Rapids 
v
 Houston
1/3 9/4
03:30
San Jose 
v
 LA Galaxy
3/10 12/5
06:00
SWQ Thunder 
v
 Brisbane Roar Youth
1/12 11/2
06:30
Adelaide United Youth 
v
 Para Hills
1/9 5/1
07:00
South Melbourne 
v
 Green Gully Cavaliers
1/6 7/2
10:00
Ventforet Kofu 
v
 Sagan Tosu
4/9 13/8
10:30
Kashiwa Reysol 
v
 Kashima Antlers
1/4 5/2
11:00
Cerezo Osaka 
v
 FC Tokyo
3/10 11/5
12:35
Guizhou HF Zhicheng 
v
 Yanbian Funde
2/7 9/4
12:35
Tianjin Quanjin 
v
 Guangzhou FC
2/9 11/4
14:00
Strommen 
v
 Mjondalen
1/5 3/1
14:00
Jonkopings Sodra 
v
 IFK Gothenborg
2/7 9/4
16:30
Inter Turku 
v
 HJK Helsinki
3/10 11/5
16:30
Vaasa PS 
v
 IFK Mariehamn
3/10 11/5
16:30
AIK 
v
 Ostersunds FK
3/10 11/5
16:30
Orebro 
v
 Norrkoping
1/6 7/2
17:00
Haugesund 
v
 Tromso
2/9 11/4
17:00
Molde 
v
 Viking
1/5 3/1
17:00
Odd BK 
v
 Sarpsborg
1/4 5/2
17:00
Sandefjord 
v
 Stabaek
2/9 11/4
17:00
Elverum 
v
 IK Start
1/6 7/2
17:00
Fredrikstad 
v
 Tromsdalen
1/5 3/1
17:00
 
v
 
1/5 3/1
17:00
Kongsvinger 
v
 Asane
2/9 11/4
17:00
Levanger 
v
 Bodo Glimt
2/9 11/4
17:00
Ranheim 
v
 Floro
2/9 11/4
18:00
Sligo Rovers 
v
 Shamrock Rovers
1/4 5/2
19:00
Brann 
v
 Valerenga
1/4 5/2
19:00
El Tanque Sisley 
v
 Rampla Juniors
2/9 11/4
19:00
Liverpool Montevideo 
v
 Penarol Montevideo
2/9 11/4
19:00
Plaza Colonia 
v
 Defensor Sporting
1/5 3/1
20:00
Atletico MG 
v
 Cruzeiro MG
2/7 9/4
20:00
Corinthians 
v
 Botafogo
3/10 11/5
20:00
Flamengo 
v
 Sao Paulo
1/4 5/2
20:00
Sport Recife PE 
v
 Atletico Paranaense
4/11 15/8
20:00
Vitoria 
v
 Bahia Salvador
4/11 15/8
22:00
Philadelphia Union 
v
 New England Revolutio...
1/5 7/2
23:00
Avai 
v
 Ponte Preta
2/5 7/4
23:00
Coritiba 
v
 Vasco Da Gama
4/11 15/8
Monday 3 July
Over
Under
16:30
FC Honka 
v
 Gnistan
1/10 5/1
18:00
Kristiansund 
v
 Rosenborg
2/9 11/4
18:00
BK Hacken 
v
 Hammarby
2/9 11/4
18:00
Djurgardens IF 
v
 Kalmar
2/9 11/4
21:00
Breidablik 
v
 Hafnarfjordur
1/6 7/2
Wednesday 12 July
Over
Under
19:45
Linfield 
v
 Celtic
1/12 11/2
Sunday 6 August
Over
Under
14:00
Chelsea 
v
 Arsenal
1/5 3/1
Tuesday 8 August
Over
Under
19:45
Real Madrid 
v
 Man Utd
1/4 5/2
90 minutes betting only
We are paying out on the first SEVEN places on Each Way bets at 1/5 odds on the Outright market at the Quicken Loans National starting June 29th Applies to bets placed on the tournament outright before the start of the tournament only. Place part of each-way bets will be settled at 1/5 odds for the top 7 places. Full Conditions
BIR_LIVE_BETTING_TOGGLE_CLOSE

Today's In-Play Betting

Filter By: